jeopardous

У ортодонтичному тренінговому центр імені проф. Нападова М.А. ННІСтаЩЛХ ХМАПО 14 листопада 2017 року випущено першу групу спеціалістів за фахом «ортодонтія». Для реалізації парадигми безперервної освіти лікарів ортодонтів на базі навчально – наукового інституту стоматології та щелепно-лицевої хірургії Харківської медичної академії післядипломної освіти у грудні 2016 року було створено тренінговий ортодонтичний центр імені проф. Нападова М.А. 14 листопада 2017 року… (317) 936-4166

Читати далі...

(814) 351-2716

Кафедрою медицини невідкладних станів та медицини катастроф ХМАПО сумісно з центром екстреної медичної допомоги по запрошенню кафедри фізіології Харківського національного медичного університету проведено майстер-клас “Базова підтримка життя” для студентів 2го курсу ХНМУ.

Читати далі...

Книжкова виставка «Україна – моя країна»

У холі адміністративного корпусу академії 03.11.2017 р. бібліотекою було представлено книжкову виставку «Україна – моя країна», на якій співробітники академії мали можливість ознайомитись з найяскравішими, найдраматичнішими сторонами української історії, звичаями і побутом, мовою і культурою українського народу.

pillory

Харківська медична академія післядипломної освіти розширює діяльність з практично-орієнтованої підготовки

Відпрацювання практичних навиків надання невідкладної допомоги лікарями-інтернами та слухачами циклів підвищення кваліфікації здійснюється в навчально-тренінговому центрі кафедри медицини невідкладних станів і медицини катастроф на багатофункціональних тренажерах з використанням комп’ютерних симуляторів, засобів зупинки кровотечі, відновлення прохідності дихальних шляхів, внутрішньокісткового введення лікарських засобів, іммобілізації та транспортування постраждалих. З метою проведення практичних тренінгів за сучасними стандартами в 2016 – 2017 роках академія додатково… Read more »

Читати далі...